Sıkça sorulan sorular

Destek talebi göndermeden önce bu bölümü okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli Müşterimiz, ödeme yöntemlerinden size uygun olanı seçip ödemeyi gerçekleştirdiğinizde siparişinizin durumu “Hazırlanıyor” olarak güncellenmektedir. 1 gün içerisinde ödeme yapılmaması durumunda siparişiniz işleme alınmamakta ve “Beklemede” durumunda gözükecektir. Siparişinizin durumu “Hazırlanıyor” olmadığı sürece kalıplarınız üretim sürecine alınmamaktadır. Bu yüzden siparişinizin durumunu kontrol etmeyi unutmayınız.

600 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde Yurtiçi kargo ücretsiz!

400 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde Hepsijet kargo ücretsiz!

Siparişlerinizi havale/eft veya kredi kartı yollarıyla ödeyebilirsiniz

Siparişleriniz stok olarak tutulmamakta ve sizlere özel üretilmektedir. Bu nedenle kargoya verilme süresi 1-3 iş günü alabilmektedir. 

Firmamız, alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
 
İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken önemli bir ayrıntı vardır. Bu, adres çubuğunun sol tarafında  bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası şifreleme standartıdır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Siparişiniz için oluşturduğumuz e-fatura mail adresinize sipariş sonrasında ulaştırılmaktadır. GEREKSİZ klasörünü kontrol etmeyi unutmayınız. Faturanız ulaşmazsa bizlerle iletişime geçiniz.

  • İade işlemi kargo teslim edildiği gün dahil 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilerek tarafımıza iletildiğine dair takip numarası paylaşıldığı durumlarda yapılabilmektedir.
  • Kullanılan veya teslim tarihinden sonraki 1-3 iş gününü geçmiş günlerde yapılan iade işlemleri kabul edilmemektedir
  • İade etmek istenilen ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.
  • İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde geri ödemeler ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonraki 1-7 iş günü içerisinde iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.
  • İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalaj ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orjinal kurusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş/kullanılmış durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
  • Kişiye özel üretimi yapılmış ürün/ürünlerinizden tarafımızdan kaynaklanan(Görselden farklı model, hatalı boyut) olmadığı sürece iade ve değişim yapılamaz.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı/hasarlı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve tesiim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. 

Bize ulaşın

Müşteri hizmetleri:
Whatsapp: +90 546 841 24 95

Instagram: CookieKonsept

Çalışma saatleri:

Hafta içi : 09:00 – 17:00